Platformy CPA – o co chodzi w tym CPA?

Sieci CPA mają jedne z najniższych wymagań wstępnych dla współpracy. Aby zarejestrować się na platformie i otrzymywać oferty reklamodawców, nie musisz mieć tysięcy użytkowników. Ważne jest, aby wiedzieć, jak lojalni są Twoi odbiorcy i czy będą stosować się do Twoich zaleceń. Marketing CPA opiera się na zapłacie za działanie. Może to być zakup towarów, wypełnienie wniosku o pożyczkę, pobranie aplikacji lub rejestracja na stronie. Zapłata jest za podjęte działania i może wzrosnąć w zależności od ich skuteczności. Wybór reklamodawcy jest prosty: należy zarejestrować się jako webmaster w serwisie, wskazać swoją stronę internetową, wybrać odpowiednią reklamę od reklamodawcy i połączyć się z jego programem. Produkty lub usługi reklamodawcy będą śledzone za pośrednictwem tego łącza. Zarobisz więcej pieniędzy na integracji reklam, jeśli więcej osób kliknie Twój link.

Współpracując z sieciami afiliacyjnymi, blogerzy nie powinni składać zbyt niskich lub zbyt wysokich obietnic. Każda akcja, która zostanie przyciągnięta, będzie opłacona zarówno dla blogera z milionem subskrybentów, jak i dla mikroinfluencera. Liczba podjętych przez nich działań będzie miała wpływ na ich dochody. Reklamodawcy oferują programy bonusowe, które zwiększają kwotę zamówienia dla webmasterów, którzy mają duże źródło ruchu. Dzieje się tak po osiągnięciu określonej liczby. Nie liczy się liczba subskrybentów na stronie, ale raczej współczynnik konwersji dla konkretnego działania. Reklamodawcy mogą ustalić wysokość płatności za każdą akcję. Może to być stała kwota lub wartość procentowa. Współpracując z siecią afiliacyjną, nie musisz obniżać kosztów obsługi, aby wygrać konkurs. Reklamodawca może połączyć wielu blogerów z jedną ofertą.

Jakie są inne korzyści, które sieci afiliacyjne oferują blogerom?

Platforma CPA monitoruje statystyki i chroni blogerów przed nieuczciwymi działaniami reklamodawców. Istnieje możliwość współpracy z wieloma reklamodawcami. Ta sieć daje Ci dostęp do 60 000 programów od różnych klientów. Wsparcie dla administratorów sieci przez profesjonalistów Webmasterzy mają do dyspozycji wiele narzędzi. Rozszerzenie przeglądarki jest jednym z takich narzędzi, które blogerzy mogą wykorzystać, aby zaoszczędzić czas podczas tworzenia linków partnerskich.

Jakie są możliwości  dla blogerów?

Dostęp do ponad 1700 reklamodawców. Łatwość użycia: Połącz się z programem reklamodawcy za pomocą jednego kliknięcia. Nie ma potrzeby tracić czasu na negocjacje i moderowanie z każdym klientem.
W ciągu 15 sekund możesz wygenerować link. System zwiększył przychody wydawców o 2,6x w ciągu pierwszych dziewięciu miesięcy 2020 roku w porównaniu do tego samego okresu w roku ubiegłym. Ta sieć pomogła zwiększyć przychody blogerów Instagram o 61% w porównaniu z ubiegłym rokiem. Wykres pokazuje, jak to wpłynęło na przychody blogerów na innych platformach.

Wyszczególniliśmy narzędzia, które mogą pomóc Ci zarabiać więcej.

Nie musisz płacić żadnej dodatkowej prowizji od swojego zamówienia lub dochodu, kiedy pracujesz z siecią afiliacyjną. Została ona już obliczona i odjęta od Twojej nagrody. Zarejestruj się, korzystaj z narzędzi i monitoruj swoje statystyki, aby zapewnić sobie udany start. Następnie możesz dostosować swoje treści w oparciu o uzyskane wyniki.

sms15
Author: sms15

Możesz również polubić

Dodaj komentarz