Reklama w powiadomieniach push i na listach mailingowych

Blogi to świetny sposób na zwiększenie bazy subskrybentów za pośrednictwem poczty elektronicznej, powiadomień push i mediów społecznościowych. Dzięki tym bazom możesz łatwo sprzedawać wszystko, zarówno za pieniądze, jak i poprzez programy partnerskie. Możesz nawet uzyskać pasywny dochód, tworząc lejki sprzedaży samochodów. Możesz zarabiać na filmach wideo i odsłonach wideo.
Na swoim blogu możesz osadzać filmy z YouTube i innych serwisów hostujących filmy. Umożliwi to zarabianie pieniędzy dzięki wyświetlaniu reklam na tych filmach. Możesz również użyć giełdy, aby umieszczać filmy i zarabiać na nich.

Blog może zostać sprzedany

Sprzedaż bloga to kolejna opcja, która moim zdaniem zasługuje na miejsce na tej liście. Bazując na moim osobistym doświadczeniu, możesz zbudować taki zasób w ciągu zaledwie roku. Będzie Cię to kosztować od  50 do 1 000 zł. Poświęcisz na to od 2 do 3 godzin dziennie.

Ile pieniędzy możesz zarobić?

Odpowiedź na to pytanie będzie inna dla każdego. Wszystko zależy od tego, ile wydasz na promocję i rozwój. To był start-up bez żadnych inwestycji, który w ciągu roku został sprzedany za 10-15 tys. zł. Pieniądze, które zarobiłem, zainwestowałem w szkolenia, projekt i szatę graficzną. Według moich obliczeń, było to około 1,5 tys zł. Stopniowo trwało to 2,5 roku. Teraz przynosi 200  do 300 zł miesięcznie, ale nie jest to maksimum. W ciągu kilku lat można zarobić milion zł lub więcej. Są to zrzuty ekranu z programów partnerskich i sieci reklamowych.

Jest ich o wiele więcej. Są to jedyne metody, z których korzystam.

Jakie są najlepsze miejsca, aby zacząć bez inwestowania?

Jak już wspomniałam, blogowanie to moje hobby, które rozpoczęłam przy bardzo niewielkich nakładach finansowych. Konieczne będzie wykupienie nazwy domeny i hostingu. Można też poradzić sobie, korzystając z darmowych narzędzi. Na początek potrzebujesz od 10 do 200 zł rocznie. Znajdziesz tu szczegółowe instrukcje, jak założyć bloga, w tym wskazówki krok po kroku. Postępuj zgodnie z instrukcjami.To nie działa dla wszystkich.
Blogerzy mogą czuć się przytłoczeni. Trzeba się wiele nauczyć, aby odnieść sukces w blogowaniu. Chociaż instrukcje, które napisaliśmy dla początkujących, pomogą Ci uniknąć popełniania błędów, istnieje wiele innych czynników, które mogą przeszkodzić Ci w osiągnięciu sukcesu.

  1. Zbyt wysokie oczekiwania. Blogowanie nie jest szybkim sposobem na zarabianie pieniędzy. Zanim zaczniesz osiągać dochody, może minąć nawet rok.
  2. Utrata lub brak zainteresowania. Próbowałeś już wszystkiego: biegania, uprawiania sportu, nauki angielskiego czy czegokolwiek innego. Ile razy próbowano już tych rzeczy? Aby osiągnąć rezultaty, musisz to robić codziennie, jak w każdym innym biznesie.
  3. Trzy powody, dla których nie potrafię pisać i wyrażać swoich myśli. Czy jesteś pewien, że właśnie usiadłem do pisania? Te artykuły zostały później usunięte, ponieważ na początku byłem tak zdezorientowany. Nie możesz się nauczyć, dopóki nie napiszesz 100-200 artykułów.
  4. Cztery powody, dla których warto blogować dla duszy. Blogi powinny być przyjemnością, a nie celem zarabiania pieniędzy. Ruch nie wzrośnie, jeśli nie będziesz miał planu, optymalizacji i artykułów z zapytaniami.
  5. Pięć powodów: trywialne lenistwo, brak motywacji. Nie ma na to tabletek ani porad, ale możesz założyć, że wszystko w życiu jest Twoje, dopóki nie zacznie działać. Nie będziesz żałował, że poprawiłeś jakość swojego życia.

Choć jestem pewien, że artykuł przeczytają osoby, które już od jakiegoś czasu prowadzą bloga, wyniki mogą nie odpowiadać Twoim potrzebom. Zostaw komentarz, jeśli uważasz, że to nie działa.

Podsumowując
Sposobów na zarabianie nie jest wiele, ale wszystkie mogą przynieść świetne zarobki.  Jeśli przez kilka lat będziesz robić właściwe rzeczy, będziesz w stanie zarabiać więcej niż połowa populacji kraju. Jeśli tylko będę mógł, zrobię co w mojej mocy, aby pomóc Ci w kolejnych artykułach. Subskrybuj wiadomości, aby być na bieżąco.

sms15
Author: sms15

Możesz również polubić

Dodaj komentarz